برترین‌های کنگره ملی حضرت زینب(س) معرفی شدند

به گزارش سایت عقیله، در بخش شعر و داستان که فراخوان آن توسط حوزه هنری استان قم، به عنوان متولی کمیته هنری این کنگره منتشر و با استقبال شعرا و داستان‌نویسان سراسر کشور روبرو شده بود از میان 431 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره جمعا 10 اثر برگزیده شدند.
فارسی

منتخبین پوستر و همچنین شعر و داستان کنگره ملی حضرت زینب(س) جمعه گذشته به روی صحنه فراخوانده شدند تا با اهدای تندیس کنگره، لوح تقدیر و هدایایی از آنها تقدیر شود.

در بخش شعر، محمد حسین انصاری نژاد از بندر عباس، محمدرضا شرافت از قم، علی فردوسی از اصفهان اشعارشان به عنوان اثر برگزیده بدون لحاظ رتبه بندی خاصی انتخاب شد و احمد علوی از قم و سید علی شکراللهی از اصفهان بخاطر اشعارشان شایسته‌ تقدیر شناخته شدند.

در بخش داستان سیده عذرا موسوی از قم به عنوان رتبه برتر کنگره در بخش شعر معرفی شد و مونا اسکندری از همدان و سیده فاطمه موسوی از قم و احسان غدیری از مشهد نفرات برگزیده این کنگره بدون لحاظ رتبه بندی شدند.

همچنین اثر آرزو مهبودی از شیراز شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش پوستر نیزبرگزیدگان به قرار زیر اعلام شدند:

رضا آقابراری نفر اول، حسین شجاعی نفر دوم و محمدرضا برقعی نفرسوم. در این بخش همچنین از هادی معزی و مژگان شریعت زاده تقدیر شد.

در مراسم اختتامیه کنگره ملی حضرت زینب(س) استاد مجاهدی از چهره‌های شاخص و صاحب نظر شعر آئینی کشور به روی صحنه حاضر شد و به شعرخوانی پیرامون شخصیت گرانقدر حضرت زینب(س) پرداختند.

همچنین طی دو روز برگزاری این کنگره برخی برگزیدگان بخش ادبی به نوبت پشت تریبون رفتند و اشعار خود که در وصف حضرت زینب(س) سروده بودند خواندند.

دسته بندی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.